Zaloguj się jako klient BHMsoft...


       Stawiamy na profesjonalizm. Nasza firma posiada ponad 20-letnie doświadczenie w tworzeniu oprogramowania wspierającego zarządzanie przedsiębiorstwem. Praktyka ta sprawiła, że  staliśmy się specjalistami w dziedzinie oprogramowania  usprawniającego zarządzanie gospodarką magazynową, jak i produkcją. Nasze rozwiązania znakomicie się sprawdzają w zarządzaniu magazynem wysokiego składowania, jak i w branży spożywczej.

          Podczas tworzenia programów korzystamy z gotowych komponentów, pochodzących od światowych liderów w dziedzinie wspierania procesów tworzenia oprogramowania. Sprawia to, że nasze aplikacje mają nie tylko atrakcyjny i nowoczesny wygląd, ale przede wszystkim są niezawodne i łatwe w użyciu. Dużą zaletą programów jest ich intuicyjność oraz użytkowanie z wykorzystaniem przeglądarek internetowych, bądź też w tradycyjne sposób. Wszystko zależy od oczekiwań klienta. To on nadaje ostateczny charakter posiadanej przez siebie aplikacji.

                Potrzebujesz kogoś kto stworzy program lub aplikację odpowiadającą Twoim potrzebom? Dobrze trafiłeś. Zajmujemy się również tworzeniem na indywidualne zamówienie. Wystarczy tylko, że skorzystasz z formularza kontaktowego i krótko opiszesz jakie są Twoje wymagania. Na tej podstawie przygotujemy prezentację proponowanego przez nas rozwiązania, a także zapoznamy Państwa z naszymi produktami. Wszystko w trosce o Państwa czas- sprawnie, bez konieczności przyjazdu do naszej firmy, czy też wizyty naszych konsultantów. Jeśli będzie taka potrzeba, pomożemy również przy dobraniu odpowiedniej infrastruktury sprzętowej.

            Prezentacja online to nic innego jak aktywny udział w pokazie naszych programów. Korzystając z Internetu, otrzymają Państwo dostęp do pulpitu komputera jednego z naszych konsultantów. W ten sposób będą mogli Państwo  z nim porozmawiać, a także zapoznać się z funkcjonalnością naszych produktów. Wszystko będzie przebiegało tak, jakby konsultant był u Państwa w firmie.

              Jeśli zainteresowały Państwa nasze rozwiązania serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą i kontaktu przez specjalnie przygotowany formularz. Stawiamy na profesjonalizm i pełną swobodę decyzyjną klientów. Przygotowujemy programy tak, aby każdy klient był z nich w pełni zadowolony.