Zaloguj się jako klient BHMsoft...
Podczas podnad 15-letniej działalności zaufały nam setki firm zatrudniające tysiące pracowników.
Są wśród nich:
  • Argip Sp. z o.o. (Poznań)
  • BANK SPÓŁDZIELCZY W TCZEWIE (TCZEW )
  • SGB- BANK Spółka Akcyjna (Poznań )
  • BANK SPÓŁDZIELCZY W SKÓRCZU (SKÓRCZ )
  • KACZOR Sp.z o.o. (Środa Wlkp )
  • BANK SPÓŁDZIELCZY RZEMIOSŁA W ŁODZI (Łódź )
  • Gateway Polska Sp. z .o.o. (Śrem)
  • Firma handlowa TADAR Dariusz Tauchert (Swarzędz )
  • GMINNE SKŁADY Spółka z o.o. (Opalenica )
  • BANK SPÓŁDZIELCZY W GŁOWNIE (GŁOWNO )
  • GDI GARNOLLI SP Z O O (Poznań )
  • Kom-Lub Sp. z o.o. (Luboń )
  • Książka-internetowa.pl sp. z o.o. (Poznań )
  • POZNAŃSKI BANK SPÓŁDZIELCZY (Poznań )
  • GERPOL Gerard Koput (Wronki )
  • K.R.U.K. TECHNIKA I ENERGIA (Poznań )
  • PPBH KRÓL (Kłodawa )
  • KMC-services Sp. z o.o. (Kraków )
  • Gminna Spółdzielnia (Stęszew )
  • Garneczki.pl (Poznań)
  • BANK SPÓŁDZIELCZY STAROGARD GDAŃSKI (STAROGARD GDAŃSKI )
  • BANIK SPÓŁDZIELCZY SZUBIN (SZUBIN )
  • BANK SPÓŁDZIELCZY W CHOJNIE (CHOJNA )
  • BANK SPÓŁDZIELCZY ZIEMI KALISKIEJ (Koźminek )
  • Firma Handlowa HURTOS PLUS s.c. (Nekla )
  • BANK SPÓŁDZIELCZY WOŁCZYN (Wołczyn)
  • Gminne składy Sp. z.o.o. (Opalenica)
  • Stanmot (Szczecin)
  • TADAR FH (Swarzędz)
  • CALESA Sp. z o.o. (Lubsko)
  • Piekarnia Cukiernia Łobza (Zaniemyśl)
  • KMC-services Sp. z o.o. (Kraków)
  • F.H.U."CYTRUS 2" Jarosław Dzwonkowski (Pisz )
  • Rasz-Met Sp. z o.o. (Śrem - Pysząca)
  • GK ELEKTRO PRZEMYSŁAW GRZEŚKOWIAK (Opalenica )
  • BANK SPÓŁDZIELCZY W KCYNI (KCYNIA )
  • Biuro Projektów IT, Michał Szymczak (Poznań )
  • Agromet Produkcja Maszyn Rolniczych Tomasz St. (Kwieciszewo )
  • "WIZA-PLUS" Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe (Swarzędz )
  • ZAKLAD PRODUKCJI PLANDEK (Stęszew/Zamysłowo )
  • F.H. GLOBAL KITCHEN (Kamionki)
  • Rejonowy Bank Spółdzielczy w Malanowie (Malanów)
  • Budmax Jan Cegłowski (Luboń )
  • OPEN Design Service Aleksandra Golat (Gądki)
  • STANMOT Sp. z o.o. Sp. k. (Kołbaskowo)
  • LIDOR DARIUSZ RAKOWSKI (Poznań )
  • Przewodnik-Turysty.pl Sp. Z O.O.(w organizacji) (Poznań )
  • Gospodarstwo ogrodnicze Joanna Borkowska (Gądki)
  • ROWER i SPORT Krzysztof Dawczyk (Poznań )
  • Gminna Spóldzielnia "Samopomoc Chłopska" (Środa Wlkp. )
  • FHU MONSTER TRANS (Kamionki)
  • Philips Lighting Poland SA (Kętrzyn)
  • GDI Garnolli S.C. (Poznań )
  • PHU MAX Michał Stolarek (Września )
  • PPUH Bart (Środa Wlkp)
  • Agencja Ochrony "DOGMAT" (Poznań )
  • CALEG Sp. z o.o. (Lubsko )
  • Mechanika Precyzyjna Export-Import (Wągrowiec )
  • Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców we (Wronki )
  • DAFFI -Skrzypczak Tomasz (Zakrzewo )
  • ONO Paweł Antczak (Poznań )
  • Sprzedaż Art. Metalowych (Puszczykowo)
  • Caliper Sp. z o. o. (Poznań )
  • Modio sp. z o.o. (Baranowo )
  • SEWS-Polska Sp. z o.o. (Leszno )
  • "ARKON" Aleksandra Pruss (Poznań )
  • AGROMAJ SP. J. A.MAJCHRZAK I R.MAJCHRZAK (KOZIEGŁOWY )
  • ENEA Spółka Akcyjna (Poznań )
  • Soft-serwis Jacek Bech (Mosina )
  • TOWARZYSTWO SPORTOWE "OLIMPIA" (Poznań )
  • Netlink Systemy Komputerowe Piotr Gierlik (Poznań )
  • POLsmaki Zakład Produkucji Kompozycji (Środa Wlkp. )
  • "MEBLOLUX" (Działdowo )
  • Handel Artykułami Przemysłowymi (Radziłów )
  • RORETS POLSKA Sp. z o.o. (Pniewy )
  • P302 Media Markt Polska Sp z o.oPoznań I Sp. koman (Poznan )
  • P.P.H.U. Olsztyński (Środa Wielkopolska )
  • NETlink Systemy i Sieci Komputerowe Piotr Gierlik (Kobylin )
  • Wytwórnia Aromatów Spożywczych Hoffmann (Zamysłowo)
  • Firma Handlowa "Mini-Max" (Lubon )
  • MAXBUD Jan Cegłowski - Wiesław Chmiel Spółka Jawna (Luboń )
  • Adventure Damian Lewndowski (Poznań )
  • P U-H "Predom" Wiesław Żero (Bielsk Podlaski)
  • "ABIS" Firma Motoryzacyjna s.c. (Środa Wlkp. )
  • Monitcomplex Tomasz Szczublewski (Gorzów)
  • PREOS S.C. (Poznań )
  • NetSec- Michał Stróżyński (Poznań )
  • MULTI-HIGIENA S.C. Waldemar Rybarczyk, Magorzata (Szczecin )
  • UAB "VENITAS" (Vilniaus)
  • FERROPLAST Zbigniew, Elżbieta, Dawid Rybiccy (Świdwin )
  • Fabryka Mebli "WIZA" (Kostrzyn )
  • Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe (Środa Wielkopolska )
  • "STELMASZYK" Spółka Jawna (Poznań )
  • Auto- Szyk Krzysztof Szyk (Luboń )
  • Łakpol Sp. z o.o. (Kościan )
  • Sterpol Krzysztof Łakomy (Kościan )
  • P.P.H.U.TECHMAX (Poznań )
  • AQUA-RUR Firma Produkcyjno-Handlowa (Środa Wlkp. )
  • MART PLUS s.c. (Poznan )
  • KATHAY-HASTER (Poznań )
  • P.H.U.P. "ELBO" (Poznań )
  • REBHAN Opakowania spółka z o.o. (Poznań Plewiska )
  • Hurtownia Źródło Renata Zamroziewicz (Sulechów )
  • Celiko Sp. z o.o. (Poznań)
  • Ferroplast (Świdwin)
  • MAXEUROPA Robert Stelmaszyk (Luboń )
  • Agrotechnika Serwis Big Dutchman Adam Kasprzak (ROKIETNICA )
  • Gminna Spółdzielnia w Swarzędzu (Swarzędz )
  • CELIKO S.A. (Poznań )
  • RE- BROKER (Poznań )
  • Rzeźnictwo- Wędliniarstwo Dorota i Hieronim (Opalenica )
  • "AXUS"- M.Machnowski, M. Charzewski- Spółka Jawna (Warszawa )
  • ITDT Kamil Serwus (Swadzim )
  • Elektronata Rafał Sobierała (Poznań )
  • P.P.H.U."EKO-TECH" Sp. z o.o. (Czempiń )
  • Zakład Produkcji Pasz SUPER FEEDMIX Sp. z o.o. (Kórnik )
  • Wielkopolska Spółdzielnia "ROLNIK" (Poznań )
  • P.H. Pisarek sp.j. Hurtownia Zabawek (Nadarzyn k/Wa-wy )
  • P.U.I. "EKOMEKS" s.c. D. Grześ, D. Pławski, (Białystok )
  • Gminna Spółdzielnia "Samopomoc Chłopska" (ROKIETNICA )
  • "ARPIS-PAPIER" Spółka z o.o. (Poznań )
  • P.H.U. ABEL B. Lisewski (Promnice )
  • IMPERIAL TOBACCO POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA (Tarnowo Podgórne )
  • ABEL Sp.z o.o. (Promnice )
  • RAN SYNCHRON Sp. z o.o. (KOZIEGŁOWY )
  • Artykuły Instalacyjne i Metalowe (Sieraków Wlkp. )
  • P.F.H.U. "VETA" Mariusz Holownia (KOWNATY )
  • Spółdzielnia Pracy BUDMET (Poznań )
  • Agratrans Daniel Bebłowski (Warszawa )
  • Handel Art. Spożywczo- Przemysłowymi Zofia (Przytuły )
  • Z.U.H. Automobil s.c. Chojnowski Mieczysław, (Łomza )
  • "Medic" s.c. Sprzedaż i serwis sprzętu medycznego (Łomża )
  • Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe (Suchowola )
  • Firma Handlowa "JB" B.Byrt, J.Grebieniow (Poznan )
  • Z.P.H.U. "BONDFLEX" Mateusz Ermanowicz (Jarocin )
  • Hurtownia Pianki Tapicerskiej Sta- ripo (Kostrzyn )
  • Ela- Compil Sp.z o.o. (Poznań )
  • Agencja Handlowa "MARSEL" s.c. (Poznań )
  • Firma Handlowa MARGO (Złotniki )
  • Elektronata - Sklep Renata Buczkowska (Poznań )
  • Sklep Ogólnospozywczy Ewa Węcławiak (Wielichowo )
  • ROLPA Sp. z o.o. (Głuchowo )
  • "Waldkar" s.c. Waldemar Wegliński, Karol Tann (Wysoka Rudna )
  • Firma Handlowo-Usługowa "AGRO-MAC" Maciej (Kamieniec )
  • MERX Polska Sp. z o.o. (Wągrowiec )
  • ZAKŁAD PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWY "BUD-MAT" SC (Mirosławiec )
  • FIRMA HANDLOWA ANDMAR (KRAJENKA )
  • SKLEP Artykuły Motoryzacyjne (Poznań )
  • THE LEADER-POLSKA s.c. (Kobylnica )
  • Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Wielobranżowe (Swarzędz )
  • Przedsiębiorstwo Handlowe POLAGRI (Luboń )
  • ANALOGIS s.c. (Poznań )
  • SVEDAN-POLSKA Sp. z o.o. (Poznań )
  • ANALOGIS PLUS S.C. (Poznań )
  • Wawrzyniak (Pniewy )
  • OPAL IMPEX Zbigniew Opala, Agnieszka Opala (Poznań )
  • DRAPS-MAH WOJCIECH DRAP (SZAMOTUŁY )
  • AQUA-RUR PLUS Anna Januszkiewicz (Środa Wlkp. )
  • Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe "Wojas" (Bytów )
  • Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna (Swarzędz )
  • Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjne "Jeans" (Września )
  • L&M ART Artykuły do Twórczości Plastycznej (Poznań )
  • "AGROMAT" Sprzedaz Maszyn i Czesci Rolniczych (Grodzisk Wlkp. )
  • P.P.U.H. "WITGUM" s.c. (Poznań )
  • HURTOS F.H. (Nekla )
  • Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe "ROL-MAX" (Stęszew )
  • FOLECO RAFAŁ KNOPP (Poznań )
  • ARPIS_SPORT Spółka z o.o. (Poznań )
  • "INTER-ELGRA 2 " Andrzej Wiśniewski, (Luboń )
  • Wielk.Przeds.Handl-Usługowo (Poznań )
  • GLOBAL GARDEN PRODUCTS POLSKA (Baranowo )
  • ALPOZ Spółka z o.o. (Poznań )
  • P.W. Serwis-Centrum Sp. z o.o. (Bydgoszcz)
  • PHU CENTER - MEBEL Akcesoria Meblowe Grzegorz (Łomża )
  • Procan Sp. z o.o. (Zakrzewo )
  • Procan Logistyka Sp.z o.o. Spółka komandytowa (Zakrzewo, Palędzie )
  • Poznański Klub Bokserski (Poznań )
  • Agencja Ochrony "Bokser" (Poznań )
  • "ATES-BIS" FUH Jacek Karpiński (Swarzędz )
  • RZOŃCA Przedsiebiorstwo (Łomża )
  • INTER CONSULT S.A. (Poznań)
  • IMPERIAL TOBACCO POLSKA S.A. (Poznań)
  • Kopex-Famago Sp. z o.o. (Zgorzelec)
  • P.P.U.H."LECH" (Swarzedz )
  • FUTURE Fabryka Mebli Sp. z o.o. (Zaniemyśl )
  • VANECO Barbara Połczyńska (Jelonek k/Poznania )
  • BRASS POINT Nell Nowicka-Henglewska (Poznań )
  • AQUANET SPÓŁKA AKCYJNA (Poznań )
  • P.P.H. "PLASTPOL" Juliusz Połczyński (Jelonek )
  • AUTO SALON SERWIS (Środa Wlkp. )
  • D.M.T. SPÓLKA Z O.O. (PODKOWA LEŚNA )
  • "SCANSPORT" Tomaszewski,Tomaszewska (Poznań )
  • AGPOL OLESZCZUK SPÓŁKA KOMANDYTOWA (Kobylin )
  • TITUS POLSKA Sp. z o.o. (Suchy Las/Poznań )
  • Parker Hannifin Sp. z o.o. (Poznań)
  • Vinsar Sp. z o.o. (Wrocław)
  • Modertrans Poznań Sp. z o.o. (Poznań)
  • TREKO SP Z O O (Poznan)
  • FHU ACIOART ARTUR WOŹNIAK (Poznań)
  • KAMA MAŁGORZATA KACZMAREK (Opalenica)
  • BBB Sp. z o.o. (Środa Wielkopolska)